Військовозобов'язані у Рівному зможуть оновити облікові дані через ЦНАП

Із завтрашнього дня

Військовозобов'язані у Рівному зможуть оновити облікові дані через ЦНАП.

Для цього їм потрібно мати при собі мобільний телефон, паспорт та ідентифікаційний код, а також адресу електронної пошти, якщо є. 

Як повідомила заступниця директора Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міськради Наталія Шустик, вони лише оновлюватимуть дані, відправляти чоловіків на ВЛК не будуть.

Додамо, що окрім центрального офісу, послуги будуть надаватися й на віддалених робочих місцях центру в ТРЦ «Злата Плаза», «Happy Mall» та ЦПМСД «Ювілейний». 

Зауважимо, що згідно з законом на оновлення даних дається 60 днів. Окрім того, їх можна оновити також через електронний кабінет призовника або ж безпосередньо в ТЦК.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень