Військового парашутиста під час навчань Sea Breeze віднесло у відкрите море

Пошуки ускладнили дощ і шторм

Фото ілюстративне

В рамках повітряного компоненту міжнародних навчань, під час відпрацювання одного з епізодів – парашутне десантування з гелікоптера на острів Зміїний – сталася позаштатна ситуація, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Різким поривом вітру одного з парашутистів віднесло на значну відстань від острова і він був змушений спуститись серед моря.

Отримавши інформацію про початок пошуково-рятувальної операції зниклого парашутиста, всі сили морського та повітряного компоненту, що перебували поблизу, були скеровані у район пошуку, також підключено пост технічного спостереження й спостережну вахту маяка острова.

Погода додавала ускладнень в пошуку, але ні рясний дощ, ні північний вітер силою понад 10 м/с, ні «схвильоване» до 3-4 балів море не завадили досвідченим морякам-прикордонникам.

За півгодини, з прибуттям в район пошуку катер Морської охорони проєкту «Гриф» Ізмаїльського загону Морської охорони провів ретельне обстеження району і, скерований спостереженням з острова, виявив парашутиста у відкритому морі на відстані понад півтора кілометра на південь від Зміїного.

Бійця понад дві години тримали на воді спеціальні засоби рятування, якими він був споряджений перед десантуванням, і впевненість, що побратими не полишать його в небезпеці.

 

Почувався він задовільно.

Піднятого на борт катера парашутиста передали медикам для ретельного обстеження.

За якісно й оперативно проведену пошуково-рятувальну операцію екіпаж катера Морської охорони нагороджено спеціальними відзнаками.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень