Військовий ЗСУ перейшов на бік ворога: Убив двох українських бійців і спалив пікап

Він добровільно здався в полон росіян

Мешканець Київщини перейшов на бік ворога і похвалився пропагандистам, що уже вбив двох українських бійців. СБУ повідомила про підозру зраднику, який під добровільно здався в полон, перейшов на бік росіян і зараз воює проти України на Покровському напрямку, повідомляє пресслужба СБУ в Донецькій та Луганській областях,

33-річний колишній стрілець однієї з десантно-штурмових бригад під час боїв неподалік Торського на Донеччині добровільно здався в полон.

У 2023 році він вступив до так званого «загону імені Максима Кривоноса». За інформацією СБУ, цей ворожий підрозділ був сформований для ведення підривної діяльності проти України і комплектується військовополоненими та правоохоронцями, які перейшли на бік ворога. Наразі угруповання воює на Покровському напрямку.

В інтерв’ю пропагандистам зрадник розповів, що вбив двох українських військовослужбовців та спалив пікап.

Правоохоронці повідомили фігуранту про підозру за ч.2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує довічне ув'язнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень