Військові комісаріати зникнуть

Вже розпочато процес їх переформування у Центри з обслуговування

З початку 2017 року у Рівному має запрацювати електронний реєстр військовозобов’язаних і призовників. За словами військового комісара обласного комісаріату Михайла Твердохліба, вже готове комп’ютерне забезпечення, після того, як працівники пройдуть навчання, реєстр будуть вводити в роботу. Головна мета, за словами Твердохліба – повністю змінити принцип роботи комісаріатів, аби зміна інформації надходила від відповідних структур автоматично, а не через довідки, які приноситимуть громадяни. Таким чином, в Міноборони сподіваються ліквідувати черги, усунути корупційну складову та більше часу присвятити безпосередній роботі військових щодо мобілізації. Про переваги реєстру розповідає  Михайло Твердохліб:

 

 

- Позитивно, що ми будемо мати інформацію про військовозобов’язаних і призовників, а вони будуть мати інформацію про себе (що робиться у військовому комісаріаті). Кожному буде наданий штрих-код. Автоматично будуть вноситися зміни, які відбулися з людиною, щоб люди не ходили, не витрачали час у військових комісаріатах. Він (військовозобов’язаний,-ред.) прийшов, дав військового квиточка, ми штрих-код, як в супермаркеті провели, зчитується інформація і автоматично вибиваються його дані на екрані і його карточка.

Очікується, що автоматично військові структури отримуватимуть інформацію, наприклад, при перетені кордону, народженні дитини чи одруженні. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень