Війська ОК "Захід" за тиждень знешкодили 500 мін

Про це повідомляє прес-служба ОК "Захід"

У секторі відповідальності ОК «Захід» групи розмінування за тиждень знешкодили близько 500 протитанкових і протипіхотних мін та інших вибухонебезпечних предметів. 

В районі Станиці Луганської сапери окремої гірськопіхотної бригади проводять роботи щодо зняття мінних полів, що втратили оперативно-тактичне призначення. Також вони проводять інженерну розвідку і очищають місцевість від вибухонебезпечних предметів. 250 протитанкових і 50 протипіхотних мін виявили і знешкодили інженерні групи цієї військової частини.

В районі селища Нижнє військові інженери окремої механізованої бригади розмінували мінне поле із 200 протитанкових мін. А поблизу ТЕС міста Щастя сапери ще однієї окремої механізованої бригади вилучили 40 протитанкових вибухових пристроїв.

Варто зазначити, що велику небезпеку для місцевих мешканців становлять нездетоновані боєприпаси, снаряди «Градів», ракети «Смерчів», фугаси тощо. Тому, одним з пріоритетних напрямків роботи груп розмінування є очищення цивільних територій від вибухонебезпечних предметів, якими всіяна Луганщина.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень