Війна змінила пріоритети: на оборону Рівненщини виділяють все більше грошей

Громади переглядають видати на спеціальні програми

Війна змінила пріоритети. Якщо раніше при фінансуванні оборонних заходів місцеві бюджети не надто розщедрювались, справедливо вважаючи, що це турбота держави, то нині вони переглядають свої видатки на цю сферу.

Напередодні це вже зробив виконком Рівного. А днями – і Острозька міська рада задекларувала наміри збільшити фінансування «Програми мобілізаційної підготовки, оборонної роботи, призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань в Острозькій міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки».

Її ухвалили торік у лютому, і передбачалося, що за цей термін витратять загалом 1 млн 374 тис. грн. Тепер же місто планує збільшити цю суму майже вдвічі – до 2,5 млн. Зміни розгляне сесія міської ради Острога. Поки що ці суми – тільки проєкт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень