«Виїхав до Києва БлаБлаКаром та зник»: у Рівному розшукують хлопця

Останній раз був на зв'язку вчора

У Рівному розшукують хлопця. Молдованов Михайло, 1998 року народження. 

Про пошуки молодика написала його знайома. За словами дівчини, вчора, 23 квітня, Михайло виїхав з Рівного до Києва «БлаБлаКаром».

Останній раз був в мережні вчора о 19:30, зі слів хлопця, він був поблизу Житомира, - йдеться у повідомленні.

Відтоді на зв'язок не виходив.

https://www.instagram.com/p/CODTQ2KrBb8/

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень