Вивезли в ліс та забили до смерті: на Сарненщині судили 20-річних хлопців

Кожному по 10 років та 2,4 млн грн моральної шкоди

Сарненський районний суд визнав винними двох 20-річних жителів Дубровиці, обвинувачених в умисному вбивстві,  розбої, заволодінні автомобілем та крадіжці, вчинених за попередньою змовою групою осіб, а також в умисному знищенні чужого майна.

У суді прокурором доведено, що двоє на той час неповнолітніх, на початку березня 2018 року, під приводом купівлі-продажу каміння бурштину виманили в Дубровицю жителя міста Ковель, Волинської області.

Коли потерпілий приїхав на зустріч – юнаки, вимагаючи повернути їм борг за раніше реалізований бурштин-сирець, завдавали удар металевою трубою та гайковим ключем, зв’язали руки та в багажнику його ж автомобіля вивезли в лісовий масив, де «добили» тією ж трубою.

Пізніше обвинувачені заволоділи особистими речами та грішми загиблого, а його автомобіль відігнали, облили бензином та підпалили.

Суд визнав чоловіків винними та призначив покарання – кожному по 10 років позбавлення волі. Крім того, згідно з вироком, засуджені мають сплатити понад 200 тисяч гривень матеріальної шкоди та 2,4 мільйона гривень моральної.

Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному порядку.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень