Вітчима за зґвалтування дитини засудили до довічного ув’язнення на Рівненщині

Неодноразово ґвалтував, знімаючи це все на відео

На Рівненщині за зґвалтування малолітньої дитини засудили до довічного ув’язнення 32-річного чоловіка. Острожанин вчиняв розпусні дії щодо доньки своєї співмешканки та ще й фільмував всі свої дії.

Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та у суді прокурором Острозького відділу Здолбунівської окружної прокуратури доведено, що чоловік вчиняв розпусні дії, сексуальне насильство та ґвалтував малолітню доньку своєї співмешканки і фільмував це, - повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Дівчинка мовчала, боячись розповсюджень відеозаписів, які у червні торік випадково побачила у телефоні чоловіка матір дитини, про що одразу повідомила до поліції.

Слідством встановлено 4 епізоди насильства над дівчинкою. Крім того, задоволено також і цивільний позов потерпілої на загальну суму 200 тис. грн.

Вирок законної сили поки не набрав. Сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень