Вишиванка Зеленського наробила шуму, всі хочуть таку ж: Яка ціна президентської сорочки (ФОТО)

Хто автор орнаменту

Нова вишиванка президента України Володимира Зеленського наробила багато шуму. У соціальних мережах почали масово цікавитися, що це за вишиванка і де можна купити таку ж.

На вишиванці Володимира Зеленського, замість звичних українських орнаментів, зображені танк, 2 БТРи та пара українців, які тримаються за руки. У дівчини на голові вінок, а у хлопця на грудях – український тризуб.

Авторкою такого орнаменту є білоруська дисидентка, художниця Руфіна Базлова, яка нині живе у Європі. Свої роботи жінка називає «виживанками».

Перші такі малюнки художниця почала створювати ще у 2020 році, після протестів в Білорусі. А з 24 лютого цього року Руфіна Базлова створила кілька орнаментів, які присвячені боротьбі українського народу проти країни-агресора росії.

Базлова засудила напад на Україну і показала свою позицію у творчості. Так з'явилися танки, БТРи й українці на її вишиванках. У своїх роботах художниця передає незламність духу і єдність українців.

Київське ательє Indposhiv звернулося до художниці та запропонувало зробити спільну роботу – створити колекцію патріотичного одягу. Вона погодилася, але вона не очікувала, що її малюнки прикрасять вишиванку президента України.

Вишита сорочка з чистого льону з машинним орнаментом малюнка Руфіни Базлової коштує зараз від 8500 до 15000 гривень. Такі вишиванки ательє робить лише на замовлення.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень