VIP-літак «помітили» над Україною. Де він пролетів і куди тримав курс

Радари зафіксували над Україною проліт приватного літака Bombardier Challenger 350, пише Телеграф.

За даними Flightradar24, це сталося 1 листопада близько 18:00. Борт рейсу VJT431 компанії VistaJet вилетів із Кишинева о 17:00 та приземлився в Таллінні о 19:44.

Ймовірніше, це був збій у системі спостереження, адже повітряний простір України закритий з початку повномасштабного вторгнення Росії. Мапа польоту могла спотворитися через:

  • передачу некоректних даних про місцеперебування,

  • збої наземних станцій,

  • проблеми з GPS або активне використання РЕБ,

  • технічні помилки у Flightradar24.

Про літак: Bombardier Challenger 350 — бізнес-джет канадської компанії Bombardier Aerospace. Його часто використовують для польотів VIP-персон, артистів і заможних людей.

Ціни на чартер VistaJet (2023):

  • Великі реактивні літаки: 383 500–576 500 грн/год

  • Середні реактивні: 176 688–353 376 грн/год

  • Малі реактивні: 55 215–132 516 грн/год

 
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень