Відсторонили директора, який побив учня

Обставини інциденту ще з'ясовують

Сьогодні на засіданні президії районної ради вирішили тимчасово усунути від виконання обов`язків посади директора костопільської школи №6 Пашка Петра Ароновича. Про це повідомив начальник відділу загальної та дошкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Святослав Сидорук, пише ЧаРівне.

Поки не з`ясують обставини і в судовому порядку не встановлять вину або невинуватість Петра Пашка у побитті Валентина Клименка, а також моральної образи, від посадових обов`язків його на деякий час відсторонено. Лише за результатами розслідування поліцією цього інциденту його можуть поновити на посаді або офіційно звільнити.

За словами Святослава Сидорука, розгляд справи може затягнутись на невизначений час.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень