ON-LINE

На РАЕС поставлено контейнер для транспортування відпрацьованого ядерного палива (ФОТО)

субота, 01 грудня 2018
Обладнання уже привезли у Вараш

Рівненська АЕС отримала великовагове обладнання для відпрацьованого ядерного палива. Така поставка відбулася в рамках впровадження модифікованої технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом за технологією компанії «Holtec International» (США).

«Енергоатом» та Holtec International уклали угоду про будівництво в Україні Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Програма співпраці передбачає, що  Holtec буде поставляти спеціальне обладнання для сухого зберігання відпрацьованого палива і його транспортування, а ще надаватиме Україні відповідні технології, які будуть застосовані, як на проммайданчиках енергоблоків АЕС.

Щоб прийняти таке обладнання, підготовчі роботи на РАЕС почали ще в липні цього року.

А вже днями на Рівненську АЕС з морського порту Чорноморськ спеціальним автотрейлером доставили перевантажувальний багатоцільовий контейнер HI-TRAC, герметичний корпус якого забезпечує надійну ізоляцію та ідеальні умови зберігання відпрацьованого палива.

У турбінному відділенні енергоблоку №4 вантаж було перевантажено на залізничну платформу та проведено вхідний контроль обладнання. Наразі контейнер готовий для перевезення до транспортного коридору реакторного відділення енергоблоків №№1, 2, де у подальшому буде проведено випробування цього обладнання.

У грудні на РАЕС прибуде ще один транспортний контейнер HI–STAR, призначений для радіаційного захисту і захисту контейнера від зовнішніх впливів під час зберігання та транспортування палива.

У такому і подібному контейнерах в подальшому відпрацьоване ядерне пальне будуть перевозити до централізованого сховища.

За матеріалами РАЕС

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного