Відомо, у які дні розпочинатимуть свою роботу ринки Рівного

Але не всі

Від завтра, 1 травня, ринки Рівного розпочнуть свою роботу. Однак не всі.

Завтра, 1 травня, відкривають ринок «Дикий», «Андріївський», ринок «Сіті», що на вулиці Шухевича та продуктовий ринок, що у центрі Рівного.

Решта ринків запрацює до 6 травня.

Так, ринок «Сагайдачний» запрацює не раніше 4 травня, відкриття «Моріону» запланували на 5 число, а ринок «Ювілейний» мають відкрити 6 травня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень