Відомо, скільки людей у Рівному отримають допомогу від ООН

В межах Всесвітньої продовольчої програми

7 мільйонів гривень уже перерахували вимушеним переселенцям у Рівному. Це виплати у межах Всесвітньої продовольчої програми, яка поки працює тільки у Рівному та Квасилові, адже наша громада стала фактичною пілотною з провадження допомоги ООН.

Наразі у рівненському ЦНАПі зареєструвалися 16 тисяч внутрішніх переселенців, і усі вони отримають виплати автоматично, пояснила керівниця ЦНАПу Наталія Майорова.

 

За її словами, потенційно розмір усієї допомоги, яку виплатять у Рівному, складає 80 мільйонів гривень.

Нагадаємо, йдеться про виплату 2200 грн на одну особу у сім’ї, але не більше ніж 6600 грн на домогосподарство. Допомогу виплачуватимуть продовж трьох місяців. Так, якщо людина звернулася у квітні, виплати вона отримуватиме до червня включно, а якщо звернулася у травні, то до липня відповідно.

До слова, перемовини з Рівненською військовою адміністрацією вже тривають, тож невдовзі до програми зможуть під'єднати й всю область.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень