Відомо, що було сказано в записці на пошкодженій у Рівному Менорі (ФОТО)

Ліхтарі на символі Хануки розбили в суботу

Як ми повідомляли, на майдані Незалежності в Рівному зловмисники пошкодили восьмисвічник – Менору, встановлений до дня іудейського свята Ханука.

Це сталося, очевидно, в ніч проти суботи.

Сьогодні ж став відомий і зміст записки, що її залишили на Менорі ті, чи той, хто пошкодив на ній ліхтарі.

Записка в поліетиленовому файлі була прикріплена скотчем до Менори.

Прописними літерами на ній короткий текст:

ІУДЕЇ ЗЛОВЖИВАЮТЬ НАШОЮ ТОЛЕРАНТНІСТЮ

Відомо, що поліція розшукує тих, хто здійснив акт вандалізму, проте, допоки не повідомлялося про затримання у цій справі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень