Відомо, коли в Україну прийдуть перші зливи та пригріє до +20 °C

Прогноз погоди до кінця квітня

В останню декаду лютого погода в Україні буде відносно теплою. Температура повітря очікується на рівні -3...+3 градуси вночі та +4...+9 вдень, але буде волого.

Березень розпочнеться з потепління. Температура буде в межах +9...+11, на Заході країни – до +10...+13. Опадів буде небагато, а сонця побільшає. Про це Радіо Трек повідомив синоптик Станіслав Щедрін.  

Така погода в Україні протримається і другу декаду місяця. В кінці березня побільшає хмар, але ще дужче потепліє. На Заході та Півдні можуть бути періоди, коли температура сягатиме +14....+18  градусів.

А от на початку квітня прийде похолодання. В Карпатах можливий сніг, а на решті території України – перші весняні зливи та грози. Такою погода буде недовго. Вже з другої декади місяця по всій країні почнеться тенденція до майже літньої погоди.

Температура все частіше буде на рівні +15...+20 градусів. Періодично будуть зливи подекуди з грозами. Також до кінця квітня буде вітряно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень