Відомо, коли на Рівненщині запрацюють пункти незламності та скільки їх у нас є

Яку допомогу там зможуть надавати

На Рівненщині є 296 пунктів незламності. 97 з них вже працюють, інші почнуть свою роботу з 1 жовтня. Про це повідомив голова Рівненської ОДА (ОВА) Віталій Коваль.

Він додав, що 37 пунктів незламності створили на базі ГУ ДСНС в Рівненській області, 21 – на базі управління Нацполіції краю. Один пункт незламності працюватиме біля Рівненської ОВА, 31 – на базі соціально відповідальних бізнесів, 3 – на залізничних вокзалах .

 

Крім того, жителям краю зможуть надати допомогу на АЗС, в аптеках, у відділеннях банків та в супермаркетах. Таких локацій в області є 169. Також створили 5 містечок незламності. Один розташований у Квасилові, решта – у Рівному.

Які послуги надаватимуть у пунктах незламності?

У пунктах буде теплозабезпечення, можливість зарядити гаджети, буде інтернет, а також набір необхідних ліків.

Нагадаємо, що з початку цього року пункти незламності регіону надали допомогу 144 000 людей.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень