Відомо, хто очолить новостворену інфекційну лікарню у Рівному 

Сьогодні з'явилося відповідне розпорядження голови обласної ради 

ФОТО Суспільне

Відомо, хто очолить новостворену Рівненську обласну інфекційну лікарню. Сьогодні з'явилося відповідне розпорядження голови обласної ради.

Закладом керуватиме Олена Мельничук, контракт з нею уклали до моменту проведення конкурсу на цю посаду, а це можливо тільки після завершення дії воєнного стану. 

Олена Мельничук нагадаємо, була керівником протитуберкульозного диспансеру й до моменту його трансформації в інфекційну лікарню. Заклад вона очолила після корупційного скандалу з попереднім керівником. Нагадаємо, Федір Аврука й досі перебуває під слідством через отримання хабаря.. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень