Відомий телеведучий радить п’ять українських вишів своїй доньці і всім абітурієнтам

Донька Олександра Педана цьогоріч закінчує школу і обирає, де навчатися

Олександр Педан з донькою

Телеведучий зізнається:

Зараз одним із найактуальніших питань для нашої сім'ї залишається питання вищої освіти.

Адже його доньці Лері виповнилося 17 років.

До війни його команда «pedan|buro» багато мандрували Україною, зокрема зі зйомками освітнього тревел-проекту УніверСheck. Побували у понад десяти українських вишів.

Для себе я виокремив п’ятірку з них, де б я хотів, щоби навчалася Лера, - зазначає Олександр Педан.

Подаємо перелік від відомого телеведучого без змін

Сумський державний університет

Цей виш серед кращих українських університетів, а в 2021 році навіть очолив рейтинг. В СумДУ дуже прогресивний підхід до навчання — наявні VR-лабораторії, вебінарстудія, медіастудія для студентів-журналістів. Також проводять інтерактивні пари онлайн.

Університет активно налагоджує міжнародну співпрацю, і дає змогу своїм студентам обмінюватися досвідом за кордоном. Загалом у СумДУ прослідковується європейський підхід до навчання.

Що мене, як людину активну, здивувало найбільше — це наявність більше ніж 100 безкоштовних спортивних секцій. СумДУ навіть має своє поле для пляжного волейболу з функцією підігріву піску.

І, звичайно ж, хороші умови в гуртожитку.

Вінницький національний аграрний університет

Олександр Педан зауважує:

Часто чув, що аграрна сфера в Україні — це друге IT. Але переконався лише після спілкування зі студентами Вінницького аграрного.

Попри вузьке спрямування, в університеті багато прикладних спеціальностей. Також багато місця для практики — поля, лабораторії, зимовий сад. ВНАУ має потужну міжнародну співпрацю, студенти можуть проходити практику за кордоном, презентувати там свої стартапи.

Це сучасний виш, який дає знання міжнародного рівня.

Полтавський державний медичний університет

У виші здивувала матеріальна база. Також приємно потішило те, що викладачами є практикуючі лікарі. Та й сам факт, що вже із 3−4 курсу студенти підпрацьовують, свідчить, що їх добре готують.

Національний університет Львівська Політехніка

Перше, що дивує, — це архітектура Львівської Політехніки. Навчатися у такому виші, мабуть, одне задоволення. Але крім цього, університет має й багато інших переваг. Як і всі вищеперелічені, він вибудовує сильну міжнародну співпрацю. Іноземні компанії допомагають навіть в облаштуванні навчально-дослідницьких аудиторій.

Львівська політехніка

Львівська Політехніка готує не лише сильних спеціалістів з технічних спеціальностей, тут також представлені архітектура та дизайн, видавництво та поліграфія, міжнародні відносини тощо.

Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут

КПІ — один із кращих технічних вишів України, і він нагадує мені кампуси з американських фільмів.

Це місто в місті, де на одній території зосереджені і навчальні корпуси, і гуртожитки, поруч ще й величезний парк і метро.

Крім того, величезна перевага Київського політехнічного, звичайно, у тому, що він готує потужних ІТ-спеціалістів. Для цього є відповідна технічна база та кваліфіковані викладачі.

Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут

Завершує Олександр Педан свій блог на HB Life словами:

Для себе я відзначив цю п’ятірку. Але навіть якщо моя донька не обере жоден із цих університетів, я поважатиму її рішення — бо у таких важливих моментах, як вибір професії та місце навчання, потрібно враховувати побажання дітей.

 

Однак якщо хтось з абітурієнтів дослухається до моєї думки, буду тільки радий.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень