Відома тенісистка з Рівненщини встановить рекорд

У рейтингу WTA

Леся Цуренко / btu.org.ua

Леся Цуренко вийшла у півфінал турніру серії Прем'єр у австралійському Брісбені. У чвертьфіналі українка переграла естонську тенісистку Анетт Контавейт - 7:5, 6:3.

У півфіналі Цуренко зіграє з японкою Наомі Осакою. Раніше вони двічі зустрічалися і обидва матчі виграла представниця Японії.

Вихід у півфінал турніру у Брісбені дозволить Лесі Цуренко встановити особистий рекорд у рейтингу WTA.

Цуренко підніметься на 24-е місце та вперше увійде у топ-25.

Фото з інтернету

Минулий сезон українка завершила на 27-му місці, а її кращий результат - 26-й рядок.

Нагадаємо, Ле́ся Цуре́нко — українська тенісистка-професіонал. Народилася у смт Володимирець Рівненської області, Україна. У професіональному тенісі з 2007 року. Володарка шести титулів ITF в одиночному розряді. 

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень