Коронавірусу в жіночому монастирі с. Дермань – не виявлено (ФОТО)

«Тільки ГРВІ» (с)

З джерел, що їх Радіо Трек вважає надійними, ми отримали гарну новину.

Вона стосується села Дермань та Троїцького жіночого монастиря.

Як нам повідомили зі Здолбунова:

«В Дермані, в Монастирі, коронавірусу – немає.

 

Відмолили.

 

Слава Богу, тільки ГРВІ»

Хворі серед монашок є, і це викликало острах. Але зробили тести, і тести ці – не підтвердили COVID-19.

Хто і як робив тести не повідомляється.

Очевидно, що про повну відсутність коронавірусної інфекції в монастирі можна буде лише після зняття карнатину та одужання всіх, хто нині хвориє там на респіраторні захворювання

Нагадаємо, що ієромонах Калістрат, який раніше здійснював богослужіння в Дерманському монастирі, нині знаходиться в інфекційному відділенні м. Рівне з гострою коронавірусною інфекцією.

Його стан «стабільно складний», він у реанімації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень