Відкриття виставки «Венеція з любов’ю» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Усі світлини представила Валентина Захарова

У день Святого Валентина в Рівненському обласному краєзнавчому музеї презентували виставку рівненської фотомисткині Валентини Захарової «Венеція з любов’ю».

Валентина Захарова - фотожурналіст, член Національної спілки журналістів України, фотограф-фрілансер. Секретар фотоклубу “WhiteRabbit”, Рівне. Учасниця багатьох колективних виставок і фотосалонів в Україні та за її межами (м. Рівне, Київ, Одеса, Хелм, Лодзь, Нікосія).

Соціальна мережа Фейсбук добре знає її як ДежаБрют. На зимовій виставці Валентина представила фотонотатки із неповторної Венеції, де вона побувала і привезла до Рівного свої яскраві враження.  Світлини на виставці - це лише невеличка частина її фотонарисів із Італії.

Під час відкриття виставки рівнян зустрічала ще одна Валентина - Валентина Слуквіна виконавиця авторської пісні, лікар-стоматолог Рівненської обласної стоматологічної поліклініки. З гітарою і душевно-проникливою   піснею разом із друзями-волонтерами із громадської організації "Воїни світла" вона допомагає збирати кошти для наших воїнів-оборонців.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень