«Інваліди совісті»: у Рівному знищують протезно-ортопедичний цех... заради багатоповерхівки?

Парадокс: на фінансування флагштока біля ОДА гроші є, на взуття й протези інвалідам - нема

Понад тиждень Рівненський протезно-ортопедичний цех, що на вулиці Павлюченка у Рівному - без світла. Його відключили за борги. Адже держава припинила фінансування Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування, філією якого є Рівненський цех. 

Проблему порушив у соцмережі Фейсбук рівненський журналіст, викладач Острозької академії, секретар національної спілки журналістів України  Віталій Голубєв. Адже ортопедичного взуття потребує його трирічна донька. І тепер його не можуть пошити ні в борг, як це вже було на початку року, ні за гроші.

Віталій Голубєв розповів:

– Працівники цеху кажуть: звертались до всіх можливих інстанцій, але безрезультатно.

 

Після мого минулорічного поста на цю саму тему готував звернення наш місцевий нардеп Дмитро Соломчук. Були сюжети на центральних телеканалах - усе марно.

 

Злі язики кажуть: підприємство готують до банкрутства. За однією з версій, на місці головного офісу у Львові є наміри збудувати житловий квартал.

 

Журналіст обурений:

– Мені і тисячам таких, як я, просто потрібно мати можливість користуватися правом, яке нам гарантує законодавство України.

 

Дитячі ніжки не можуть чекати, поки у Верховній Раді визначать процедуру приватизації такого роду казенних підприємств. Або поки у Рівненській облдержадміністрації знайдуть можливість втрутитися у ситуацію.

 

Він нагадав, що

– При Порошенку протезний цех так само лихоманило.

 

І зауважив:

– По-моєму, тут немає політики. Просто є інваліди, які втратили кінцівки на війні й потребують протезів. Є діти з інвалідністю, яким для повноцінного життя потрібне особливе взуття.

 

А є – чиновники з інвалідністю совісті. І на превеликий жаль, сьогодні доля протезного цеху найбільше залежить саме від цієї категорії людей. 

 

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко цю проблему на брифінгу прокоментував так:

– Цех юридичної особи в Рівному не має. Керівник перебуває у Львові, підприємство – у підпорядкуванні Міністерства соцполітики.

 

Ми, звичайно, вели певні переговори про продовження роботи цього підприємства. Але рішення про подальшу роботу ухвалює орган управління, Міністерство соціальної політики. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень