Віддав за Україну найдорожче: у Рівному попрощаються із загиблим Героєм

Йому назавжди 37

Завтра у Рівному попрощаються із загиблим Героєм Миколою Храпачем, який віддав життя у боротьбі за свободу Батьківщини. 

На жаль, життя захисника обірвалося під час бойових дій на Донецькому напрямку.

 

13 жовтня 2024 року молодший сержант Микола загинув під час захисту Батьківщини. Йому назавжди 37.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 26 жовтня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на Хмельниччині у рідному селі. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень