Віддали за Україну найдорожче: у Рівному попрощаються із трьома Героями

Вічна пам'ять Захисникам!

Завтра Рівне попрощається з трьома Героями, які загинули, захищаючи Україну.

36-річний старший солдат Микита Поваров помер у госпіталі в Києві 23 лютого від поранення, отриманого під час виконання бойового завдання в Сумській області.


39-річний солдат Дмитро Меснікович загинув 5 серпня 2025 року в бою з російськими окупантами на Донеччині. Тривалий час він вважався безвісти зниклим, нещодавно тіло воїна ідентифікували за ДНК.


43-річний солдат Андрій Прокопенко загинув 8 лютого під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Прощання відбудеться завтра, 27 лютого, о 10:00 на майдані Незалежності в Рівному.

Микиту Поварова поховають на кладовищі у селі Горбаків, Дмитра Месніковича та Андрія Прокопенка — на Алеї Героїв кладовища «Нове» в Рівному.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень