Віддали за Україну найдорожче: у Рівному попрощаються із трьома Героями

Вічна пам'ять Захисникам!

Завтра Рівне попрощається з трьома Героями, які загинули, захищаючи Україну. Усі вони приєдналися до лав ЗСУ на початку повномасштабної війни.

45-річний Сергій Деркач загинув від ворожого авіаудару на Донеччині.

 

39-річний Євгеній Герасимик поліг у бою на Харківщині.

 

41-річний Назарій Антонюк помер у кареті швидкої допомоги — у військовослужбовця раптово зупинилося серце.

Прощання відбудеться завтра, 28 листопада, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному.

Сергія Деркача поховають на кладовищі у селі Олишва Рівненського району, Євгенія Герасимика – на Алеї Героїв кладовища «Нове» в обласному центрі, Назарія Антонюка – на кладовищі «Тинне» у Рівному.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень