Відчувався запах алкоголю: у Рівному з вікна випав 28-річний чоловік 

Його ще у свідомості доставили до ЦМЛ 

Сьогодні, 19 вересня, о 17:46 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у Рівному потребує медичної допомоги чоловік.

За словами людини, яка викликала «швидку», невідомий травмувався внаслідок падіння з вікна багатоповерхівки. 

 - О 17:51 на місце виклику прибула бригада інтенсивної терапії Рівненської підстанції #1 ШМД.

 

Пацієнт (орієнтовно 28 років) перебував у свідомості.

 

На запитання відповідав не чітко. Відчувався різкий запах алкоголю. Скаржився на болі у поперековій ділянці та нижніх кінцівках. Показники гемодинаміки в межах норми.

 

Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу.

 

Попередній діагноз: кататравма, - йдеться у повідомленні обласного центру екстреної меддопомоги.

Пацієнта транспортували до Рівненської центральної міської лікарні. Про подію повідомили у поліцію. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень