Від початку року на Рівненщині видано понад 14 тисяч посвідчень водія

За 8 місяців цього року надано 56234 послуги. Серед них оформлено та видано 14 397 посвідчень водія, проведено  22 981 реєстраційних операцій. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість послуг, що надаються сервісними центрами МВС, збільшилася на 12%.

Регіональний сервісний центр МВС в Рівненській області з початку року поповнив місцеві бюджети регіону більше як на 6 млн грн.

Це кошти, сплачені громадянами за реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку транспортних засобів, видачу посвідчень водія та інші послуги, що надаються сервісними центрами МВС.

При цьому із загальної суми перерахованих коштів найбільша частка надійшла на рахунок Управління казначейства у місті Рівне – більше трьох з половиною мільйонів гривень (3 631 670 грн.). Крім цього, вагому частину коштів отримали місцеві бюджети від перерахованих коштів за надання послуг громадянам з інших областей України. Також отримують надходження бюджети в містах, де є територіальні сервісні центри МВС: Дубно, Сарни, Володимирець.

Водночас  понад 19 млн грн отримав Пенсійний фонд  України за сплату обов’язкового державного пенсійного страхування з операції  реєстрації легкових автомобілів вперше.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень