Від російських видань вимагають видалити матеріали про війну в Україні

Бо, мовляв, «написані за неофіційними джерелами»

В Україні внаслідок обстрілів російськими окупантами вже загинуло 2 дітей

Роскомнагляд поставив вимогу виданню «Дождь»: видалити 

новину із заголовком «В Україні повідомили про перші жертви військової операції Росії», опубліковану на сайті телеканалу вранці 24 лютого.

Матеріал був написаний на основі інформації Національної поліції України, мера Горлівки (Донецька область) Івана Приходька та радника голови МВС Антона Геращенка.

Роскомнагляд вважає, що

цей матеріал містить «недостовірну суспільно значиму інформацію про руйнування військами Російської Федерації житлових будинків та про жертв серед цивільного населення, зокрема дітей та неповнолітніх».

Бо, мовляв, Міноборони РФ інформує, що угрупування військ Донецької та Луганської народних республік за участю ЗС РФ проводять спеціальну військову операціяю з метою захисту населення регіону, й удари завдають винятково по об'єктах військової інфраструктури.

У разі невидалення інформації її пообіцяли заблокувати. Тож «Дощ» вирішив видалити.

Така ж вимога поступила до видань «Эхо Москви», «Нова газета», «Медіазона», New Times, «Крим.Реалії», «Журналіст», «Леніздат», «Вільна Преса» та «ІноСМІ».

Джерело: «Дождь»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень