Від ефемерної ідеї до нового бренду – Юрій Чаборай про підтримку НК«ВЕРЕС» (ФОТО/ВІДЕО)

Меценат, шанувальник футболу і власник компанії «Інтер - Бетон» розповів в ефірі Радіо Трек про нову спортивну базу клуба й не тільки

НК «Верес» вийшов у Премєр Лігу, в має усі шанси у найближчий перспективі грати на своєму стадіоні. Днями «Авангард» у Рівному отримав субвенцію з державного бюджету, йдеться про 100 млн гривень на добудову першої черги.

Власне історія «Вереса» не може бути повною без людей, які підтримували команду, коли вона отримала новий поштовх до розвитку.

У 2015 році в ідею створення Народного Клубу повірив зокрема депутат міської ради, великий футбольний шанувальник та власник компанії «Інтер - Бетон» - Юрій Чаборай.

В ефірі Радіо Трек він зазначив,  що «Верес» це соціального-економічний, футбольний проект, який об’єдную на сьогодні чимало людей. Незабаром клуб отримає новий виток у розвитку, адже на вулиці Костромський почнуть будівництво нової тренувальної бази для «Вереса»:

Якщо дивитися на меморіал Слави, то ділянка розташована з лівої сторони. Навіть змінювати її цільового призначення не треба – вона призначена для саме для спортивної інфраструктури.

 

Це буде спортивна база, зроблена за останніми сучасними стандартами. Тут буде три футбольних поля, й все адаптоване для тренувань не залежно від сезону.

 

Особлива увага приділятимуться вихованню молодого покоління майбутніх спортсменів, - розповів Юрій Чаборай.

Докладніше про все, що стосується життя «Вереса» сьогодні, і зокрема новий бренд «VERES» який з’явився замість «Вереса» - можете дізнатися з нашого інтерв’ю з очільником «Інтер-Бетону» Юрієм Чабораєм.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень