«Від 2 тис. грн»: м'які іграшки з СРСР можна вигідно продати

Ціна залежить від раритетності, стану, марки, виробника

Від 2 до 6 тис грн - саме за такою ціною продають через інтернет м'які іграшки, виготовлені в СРСР.

Так, на сайтах зустрічаються плюшеві ведмеді за 2,1-3,5 тис. грн.

 

Вони мають характерний ретро-дизайн, який може бути цікавим для колекціонерів, які цінують вінтажні речі та старовинні іграшки.

Причому, найдешевший ведмідь (за 2, 1 тис. грн) - пошкоджений, а дорожчі його «побратими» - у гарному стані.

А ось унікальні іграшки, як, наприклад, Оленятко Бембі - значно дорожче -

5 тисяч 580 грн. Причина встановлення такої ціни - саме унікальність іграшки, а ще - чудовий її стан. 

 

Джерело: politeka

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень