Вічно молоді й красиві: жінки з цими іменами залишаються незрівнянними аж до похилого віку

Відбою від шанувальників у них не буде до глибокої старості

Олена 

Олени славляться прекрасним зовнішнім виглядом та приємним характером. Ці красуні легкі на підйом, йдуть за емоціями, а не за здоровим глуздом, а також намагаються радіти кожній дрібниці.

Світлана

Вік більшості Світлан з першої спроби визначити теж не вийде - вони майже завжди здаються значно молодшими, ніж є насправді. Допомагає в цьому їм житейська мудрість: треба тверезо дивитися на світ і не панікувати через дрібниці.

Ірина

Жінки з таким ім'ям до старості зберігають яскраву зовнішність та бадьорість духу. Завдяки постійним прагненням до чогось нового Ірина з роками стає лише привабливішою. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень