Вибухова мінералка тяжко травмувала хлопця зі Львова. Така загроза є і в Рівному (ФОТО)

Орган зору дуже пошкоджений

Користувач Фейсбуку Андрій зі Львова розповів, що корок з-під мінеральної води вистрелив йому в око.

Чоловік звернувся до лікаря, наразі він не бачить на це око. Про це потерпілий написав на своїй сторінці у соцмережі таке (текст подаємо без змін):

- Купити мінералки і втратити око.

 

Голосно сказано, але як то кажуть, до біди багато не потрібно. Я не дуже часто щось пишу у ФБ, але тут вирішив поділитись, щоб таких як я було менше.

 

Не знаю чи то я такий везучий, чи ще в когось була така ситуація, коли вистрілює корок від мінералки?

 

Купив собі «Миргородську», файна така вода, давно її купую, та от після того, як компанія-виробник зменшила її розмір, кришка під час відкривання просто вистрілює. Було в мене так декілька раз, але обходилось без пригод, до сьогоднішнього дня.

 

Як тільки почав відкривати пляшку, корок вистрілив прямо в око.

 

В результаті отримав контузію правого очного яблука, пошкодження роговиці ока і крововилив. Зараз правим оком ніц не бачу, все як в тумані.

 

Хоча лікар казав, що зір має відновитись. Дуже на це надіюсь.

Тож товариство, майте на увазі, що мінералка «взривається», якщо хочете втамувати спрагу, то направляйте  корок від себе, або вдягайте окуляри. Всім добра

 

П.с. як гадаєте за таке можна подати в суд на виробника чи марна трата часу?

Попередньо відомо, що виробники води зменшують розмір корка, щоб мінімізувати використання пластику. У IDS Borjomi Ukraine відреагували на ситуацію та в ексклюзивному коментарі 24 каналу пресслужба компанії розповіла, що зв'язались з постраждалим Андрієм.

- Контролюємо стан його здоров'я, – повідомила компанія.

Також додали, що подібна ситуація могла трапитись навіть через «невідповідності умов зберігання» води. Проте вони ще з'ясовують причини інциденту. Ба більше, зазначили, що поки не знають, чи допомагатимуть постраждалому львів'янину.  

А ось як виглядають пляшки мінералки у магазині у Рівному.

 

 

Виглядає, що вони справді під тиском газу деформувалися.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень