ВИБУХ: росія підірвала Кримський міст, аби знайти привід для застосування Ядерної Зброї? (ФОТО)

Дехто знову радить готуватися до Щекавиці

Сьогодні завершується дія т.з. «Зернової угоди». Багато хто прогнозував можливість певного загострення та якогось ексцесу, аби дати змогу РФ запустити сценарій ескалації ситуації та воєнних дій.

Прикметно, що саме цієї ночі на Кримському мосту прогримів незрозумілий вибух. Загинуло дві людини.

ЩО ВІДОМО:

  • о 4:21 керівництво Криму повідомило, що рух мостом зупинили через подію в районі 145-ої опори з боку Кубані.
  • Освітлення на мосту частково пропало. Людей закликають утриматися від поїздок ним.
  • Запропоновано обирати сухопутний маршрут через окуповані території
  • Розгорнуто координаційний штаб та відкрито гарячу лінію
  • Роботу поромної переправи між Кримом і Краснодарським краєм зупинено
  • Рух потягів начебто не припинився

СБУ каже, що міст підірвали ми?

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень