«Ви що там ох**ли, чи що?»: на Закарпатті суддя «обклала» матом слідчого поліції (ВІДЕО)

Перепалка сталася через не так подані, на думку судді, обвинувальні акти

На Закарпатті суддя вилаяла матом слідчого поліції. Служительці Феміди не сподобалося, як були подані обвинувальні акти.

Запис суддівської розмови зі слідчим поліції виклали в соцмережі.

На ній фігурують голоси, схожі на голос судді Рахівського районного суду Марії Марусяк та слідчого районної поліції Олександра Лету.

Перепалка сталася через не так подані, на думку судді, обвинувальні акти.

Ви що там ох***, чи що? Ви, бл**ь, с*ки, добре говорите, - прокричала суддя. 

Повідомляється, що слідчий відповідно до Закону України «про справедливий суд» звернувся і до Вищої ради правосуддя і до Рахівського районного суду, щоб вони дали оцінку діям судді Марусяк.

Що відомо про суддю Марусяк

Згідно з декларацією судді за 2019 рік, вона одружена та має 22-річну доньку. Спільно з чоловіком володіє будинком на 105 квадратів, гаражем, та земельними ділянками, загальною площею понад  8 000 квадратнах метрів, у селі Чорна Тиса. На дочку зареєстрована квартира в Рахові.

Крім цього, Марусяк задекларувала машину Skoda Superb, на яку має право користування, та 2 автомобілі ВАЗ, якими володіє її чоловік. За 2019 рік, згідно з вказаними даними, суддя заробила 510 654 гривень.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень