Ветерани Рівненщини отримають 450 тисяч гривень

Цьогоріч ветеранські організації Рівненщини отримають 450 тисяч гривень підтримки з обласного бюджету

Комісія при ОДА розподілила ці кошти між вісьмома обласними об’єднаннями.Так, найбільшу суму, а це 200 тисяч гривень, отримає обласна ветеранська спілка учасників АТО.

74 тисячі гривень матиме обласне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

70 тисяч спрямують спілці ветеранів Афганістану.

Обласна організація ветеранів України одержить 36 тисяч, а Братство ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича - Тараса Чупринки – 30 тисяч гривень. Трохи менше, 20 тисяч, отримає обласне товариство політв’язнів і репресованих. Ще по 10 тисяч гривень спрямують Братству вояків УПА імені генерал-хорунжого Клима Савура та обласному фонду соцзахисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

За ці гроші обласні організації ветеранів проводитимуть заходи та надаватимуть додаткову матеріальну допомогу ветеранам та їх сім’ям.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень