«Верес» сьогодні гратиме перед порожніми трибунами

Матч проти «Динамо» відбудеться у Києві

Народний клуб «Верес» сьогодні у суботу гратиме проти київського «Динамо». 

«Верес» має шанс показати столичним футболістам, чого досяг. Проте, за трансляцією вболівальники спостерігатимуть з екранів телевізорів. Нагадаємо, відповідно до  рішення КДК ФФУ матч відбудеться за порожніх трибун.

Нагадаємо, Федерація Футболу покарала клуб «Динамо» через поведінку їх ультрасів під час Суперкубку. Тоді ультрас «Динамо» підпалювали на стадіоні петарди.

Власне жертвами у цьому разі стали червоно-чорні. Президент української Прем'єр-ліги Володимир Генінсон повідомив, що киян покарано одним матчем без глядачів, який припадає на наступний, 10-й тур проти рівнян 23 вересня.

Початок о 19:30, трансляцію здійснюватиме телеканал 2+2. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень