«Верес» розпочав чемпіонат із поразки

Рівненський «Верес» у стартовому матчі чемпіонату України з футболу у Другій лізі зустрівся з хмельницьким «Поділлям».

Цю гру рівняни програли – 0:1.

Єдиний гол гості забили на початку другого тайму. Після навісу з правого флангу атаки Алішер Якубов виграв позиційну боротьбу у Юрія Фляка і точно пробив головою повз Максима Бабійчука.

У наступному турі, 28 липня, «Верес» прийматиме «Полісся» (Житомир).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень