Великій синагозі в Дубні міняють прогнилий дах

За кошти заповідника

У Дубні ремонтують найбільшу в області синагогу, яка перебуває в аварійному стані. Про це на сторінці у Facebook пише видання Дзеркало Плюс.

Замість дерев’яного каркасу даху встановлять металеву конструкцію. Її обшиють деревом і покриють. Ззовні новий дах виглядатиме точно так, як і старий.

Роботи виконують за рахунок Дубенського історико-культурного заповідника. Нині заповіднику вдалося оплатити виготовлення проектно-кошторисної документації.

Нагадаємо, що раніше там били на сполох, адже в синагоги провалювався дах. Гроші на проектно-кошторисну документацію просили в обласної влади.

Загальна кошторисна вартість усіх робіт з відновлення синагоги сягає чотирьох з половиною мільйонів гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень