Величезна пожежа насувається з Білорусі на Рівненщину (ВІДЕО)

Горять болота та ліси

З Білорусі на Рівненщину насувається величезна лісова пожежа. Ліс і суха трава палають на межі Українсько-Білоруського кордону. Станом на зараз вогонь випалив вже 200 Гектарів боліт. Речниця управління Лісового господарства Світлана Горошко каже, що пожежа вирує на відстані одного кілометра до кордону з Рівненщиною:

Є така небезпека, що з Білорусі до нас має перекинутися пожежа. На сьогодні відстань між пожежею та нашими кордонами вже близько кілометра. Тому так, є небезпека, але там зараз усі в режимі чергування, для того, аби не допустити її поширення.  

Надзвичайники області також підтвердили нам, що сім десятків пожежників разом із лісівниками і прикордонною службою нині чергують на кордоні, аби попередити поширення пожежі. Водночас вони продовжують ліквідовувати наслідки пожеж у Рівненському природному заповіднику та селі Глинному, які сталися напередодні. Там вогонь зачепив кілька гектарів лісу та сухої трави.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень