Велопробіг, дегустація кулінарних смаколиків і парад: у суботу в Рівному - День Європи (ПРОГРАМА)

Гулятимуть з розмахом

Фото ілюстративне - з Мережі

З 10.00 до 13.00 Рівне долучиться до «Всеукраїнського Велодня -2019» (старт з майдану Незалежності).

О 14.00 розпочнеться «Європейський парад» у якому візьмуть участь керівництво міста за області, Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку, члени міських шкільних євроклубів та інші запрошені гості.

Протягом 15 хв учасники параду мають пройти відрізок вул. Соборної від майдану Магдебурзького права до майдану Незалежності.

Фото ілюстративне - з Мережі

Відразу після цього у центрі міста заплановане урочисте відкриття Дня Європи в Україні і культурно-розважальні заходи.

Після 14.00 на майдані Незалежності виступатимуть різні творчі колективи, центр іноземних мов «Аякс» проводитиме уроки іноземної мови, організатори проведуть понад двогодинний квест на європейську тематику та акцію «Рівне – безпечне європейське місто» (під час якої покажуть пожежні авто, мотоцикли, велосипеди та піротехніку).

Також зі сцени виступлять рівненські спідвеїсти, а для дітей проведуть спортивні змагання. Рівнян познайомлять з цікавими фактами, традиціями і звичаями країн ЄС.

Фото ілюстративне - з Мережі

А ще з 14.30 до 17.00 на гостей свята чекають одразу два майстер-класи: кулінарний майстер-клас з дегустацією і майстер-клас із чоловічої стрижки від фахівців-барберів «BarberShop».

Нагадаємо, завтра центральна частина міста буде частково перекрита.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень