Велодоріжку на Шухевича ще не доробили, та вже критикують (ФОТО)

Через бордюри

Рівнян збентежили бордюри на велодоріжці на вулиці Шухевича. Мешканка міста Вікторія надіслала нам фото тротуару, де відсутній з’їзд для велосипедистів, натомість сам бордюр досить високий. Її текст подаємо без змін:

Вперше проїхалась по новим велодоріжкам на Шухевича і от на тобі! Наскільки я знаю велодоріжка має закінчуватись і починатись під нахилом і бордюр має бути занижений чи це нова технологія? Мало того, що доріжки викладені бруківкою, так щоб з’їхати з них треба пригати! Вже було багато публікацій раніше про ці доріжки і про цей ремонт в цілому, але поки не проїхалась сама, не розуміла, що дійсно там майже всюди якісь недоробки!!! І до речі, знак велодоріжки на них теж можна було б домалювати, надіюсь всі ці недоліки будуть усунуті по закінченню ремонту. Приємно, що місто розвивається і дуже шкода, що розвивається саме так! Не знаю навіть кому дякувати, проектантам чи робочим?

Чи не брак це – ми запитали в замовника робіт – управління ЖКГ Рівного. Керівник підрозділу Ярослав Сахнюк каже, що велодоріжка ще не добудована:

Викликали ми до себе виконавця робіт, який виграв тендер. Там робота над доріжкою ще не закінчена. В тому місці ще кластимуть два шари асфальту. Там пониження є, і якраз там залишиться один сантиметр. Там всюди ще не проклали асфальт, а так 16 сантиметрів має бути.

 

І ще шар по всій вулиці Шухевича.

Роботи з укладання асфальту в заїздах підрядники УЖКГ мають почати мінімум через місяць, а асфальтні роботи на самій вулиці Шухевича – наприкінці цього тижня. Цим займається фірма "Будальянс груп". Крім того, на самих доріжках намалюють велосипеди.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень