ON-LINE

Велодоріжку на Шухевича ще не доробили, та вже критикують (ФОТО)

четвер, 14 червня 2018
Через бордюри

Рівнян збентежили бордюри на велодоріжці на вулиці Шухевича. Мешканка міста Вікторія надіслала нам фото тротуару, де відсутній з’їзд для велосипедистів, натомість сам бордюр досить високий. Її текст подаємо без змін:

Вперше проїхалась по новим велодоріжкам на Шухевича і от на тобі! Наскільки я знаю велодоріжка має закінчуватись і починатись під нахилом і бордюр має бути занижений чи це нова технологія? Мало того, що доріжки викладені бруківкою, так щоб з’їхати з них треба пригати! Вже було багато публікацій раніше про ці доріжки і про цей ремонт в цілому, але поки не проїхалась сама, не розуміла, що дійсно там майже всюди якісь недоробки!!! І до речі, знак велодоріжки на них теж можна було б домалювати, надіюсь всі ці недоліки будуть усунуті по закінченню ремонту. Приємно, що місто розвивається і дуже шкода, що розвивається саме так! Не знаю навіть кому дякувати, проектантам чи робочим?

Чи не брак це – ми запитали в замовника робіт – управління ЖКГ Рівного. Керівник підрозділу Ярослав Сахнюк каже, що велодоріжка ще не добудована:

Викликали ми до себе виконавця робіт, який виграв тендер. Там робота над доріжкою ще не закінчена. В тому місці ще кластимуть два шари асфальту. Там пониження є, і якраз там залишиться один сантиметр. Там всюди ще не проклали асфальт, а так 16 сантиметрів має бути.

 

І ще шар по всій вулиці Шухевича.

Роботи з укладання асфальту в заїздах підрядники УЖКГ мають почати мінімум через місяць, а асфальтні роботи на самій вулиці Шухевича – наприкінці цього тижня. Цим займається фірма "Будальянс груп". Крім того, на самих доріжках намалюють велосипеди.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного