Вдвічі вища потреба в госпіталізації: Україні загрожує 4 хвиля пандемії

Її може спричинити новий штам коронавірусу – Дельта

Новий штам коронавірусу Дельта може спричинити 4-ту хвилю коронавірусу в Україні. Цей варіант ковід-19 зареєстрували на території 90 держав, офіційно виявили і 2 випадки в Україні.

Виходячи з цього, на засіданні уряду затвердили низку заходів, спрямованих на зменшення поширення вірусу Дельта в Україні.

Зокрема, для громадян кількох країн заборонений вільний в’їзд в Україну, а саме з:

  • Індії
  • Об’єднаного Королівства Великої Британії
  • Росії
  • Португалії

Люди, які приходжають із цих країн, у пунктах пропуску мають обов’язково пройти експрес-тест на наявність антигену до вірусу COVID, адже майже 60% випадків у цих країнах спричинені саме штамом Дельта.

Цей штам іще заразніший і спричиняє ще більше ускладнень, повідомила під час брифінгу координатора з вакцинації на Рівненщині Олена Гандзюк:

Олена Гандзюк
Олена Гандзюк

— Він в півтора раза заразніший. Викликає також майже в півтора раза більше ускладнень і вимагає інтенсивної терапії, і вдвічі вища потреба в госпіталізації.

 

Через це 4-та хвиля – це не нагнітання обстановки, а це дійсно реальна загроза.

Тож за її словами, за літо планують вакцинувати якомога більше громадян, аби осінь і зиму пройти з найменшими ризиками та втратами.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень