ON-LINE

Невдоволеність системою «Прозорро» висловив мер Рівного

п'ятниця, 08 грудня 2017
Адже через те, що переважно тендери виграють ті, хто пропонує найнижчу ціну товарів і послуг, програє якість

До того ж, заборонити наступного разу брати участь у тендерах тим, хто продав неякісне чи виконав неякісно роботи, ніхто не може.

Тому міський голова пропонує за аналогією з програмою оцінки якості обслуговування в готелях «Букінг», запровадити таку ж оцінку для переможців тендерів.

Говорить Володимир Хомко:

Моя пропозиція: щоб той, хто адмініструє роботу Прозорро, або щоб робили якийсь список неблагодійних фірм або бізнесменів і їх відсікали, або робили, як у програмі «Букінг».

 

Ось поїхали ці, що розмітку нам робили. Ну, дивіться: я взагалі їх не бачив і вони приїдуть наступного року і навіть мене питати не будуть, як вони зробили.

 

То чому б не зробити так, щоб після того, як вони виконали роботи, я міг би поставити їм свою оцінку, навіть аж до того, щоб на виконкомі її затвердити, щоб не я один приймав рішення, щоб не було суб’єктивності. Але щоб вони переживали, що ця оцінка потім вплине на їхні конкурси в подальшому.

Володимир Хомко каже, що нині в силу політичних обставин ніхто не наважується сказати щось проти системи «Прозорро», бо боїться, що його обізвуть ретроградом чи шахраєм, який хоче обійтися без тендерів. Але таке невдоволення тим, що переможці тендерів не відповідають за якість своїх робіт та послуг, є не у нього одного. Тож з цим, каже міський голова, щось треба робити.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Михалюк Володимир. Звертатися у касу...
  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного