Вдала інвестиція у себе. ТОП речей, які не скоро вийдуть з моди

Український дизайнер назвав речі, на які не шкода грошей

Український модельєр Андре Тан у своєму Instagram назвав список речей, які не вийдуть з моди найближчим часом, та й взагалі мають усі шанси бути актуальними незалежно від часу і трендів.

Це  – картате пальто, сукня-футляр і біла сорочка.

Картате пальто напівобтислого силуету.

За словами Андре Тана, ця річ залишається на піку популярності останні п'ять років. І наступні кілька сезонів точно не вийде з моди. 

Другий пункт – сукня-футляр бежевого кольору.

Таке вбрання завжди виглядає красиво і дорого, тому воно обов'язково має бути у жіночому гардеробі.

І багаторічний лідер -  біла сорочка.

Головне, щоб вона була вільна. Ні в якому разі не обтислий фасон, – наголосив Андре Тан.

За матеріалами OBOZREVATEL

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень