Вчителі повинні самі вирішувати проблему відсутності підручників

У разі відсутності книжок з тих чи інших предметів, вчителі рівненських шкіл мають самостійно шукати інформацію й надавати її учням

Саме так брак книжок для учнів 4 і 7 класів у загальноосвітніх закладах Рівного прокоментував начальник міського управління освіти  Василь Харковець.        

Це питання вчителя, зайти на респозитарій, витягнути і дати дітям з тієї теми, з того предмету, певні навики, знання.

 

Між тим, за словами пана Харковця, Міністерство освіти пообіцяло видати підручники для дітей 4-х і 7-х класів у школи всієї України та дозволило користуватися книжками старого зразка.

Додамо, що учні 4 і 7 класів вчаться за новою програмою. І вивчають, до прикладу, «Інформатику» та дисципліну «Я у світі», які раніше не вивчалися, тож і підручників з цих предметів немає взагалі.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень