Вчився на YouTube. Чоловік прийняв пологи у дружини, бо окупанти розбомбили лікарню

Жартує, що тепер може асистувати акушерам

Скриншот з відео ТСН
Скриншот з відео ТСН

На Київщині ІТвець прийняв пологи у дружини за допомогою відео з YouTube, коли окупанти розбомбили місцеву лікарню. 

Пологовий будинок у селищі Бузовій, що на Київщині, став мішенню для танків окупантів. Перші снаряди у будівлю клініки прилетіли ще тоді, коли у палатах народжувалися діти.

У цьому пологовому повинна була народжувати Марія. Вона жила поблизу клініки, але, коли прийшов час народжувати, їхати вже не було куди. 

- Побачили російську техніку – танки, БМП, колона йшла на Київ. Я розуміла, що там мій пологовий. І як я буду народжувати? Мені почали писати мої друзі, а ти бачила, пологовий розбомбили? Я не могла повірити своїм очам, почала плакати. І уже перейми, - пригадує Марія.

В результаті пологи приймав чоловік Марії, Олексій:

- Я ввечері сів, відкрив YouTube, подивився ролик, як приймати пологи. Що у нас дома було? Для дезинфекції рук. І ближе до ночі, перейми сильніше, - пригадує чоловік.

Під канонаду вибухів і перелякані погляди старших доньок Марія народжувала сина.

- Ми пів години не могли розродитися, він застряг. Прокололи пузирь і через це ми трохи згаяли час. І це було страшно. Потім було страшно, що він не буде кричати. Він виліз і одразу почав кричати, - пригадує мама малюка.

Олексій впорався на відмінно - це підтвердили лікарі, які оглядали Марію, коли сім’ї вдалося вирватися із пекла окупації. 

Тепер чоловік жартує, що хоч за професією IТівець, вже може асистувати акушеркам. Здоровий тримісячний малюк Артем тому підтвердження. Ім’я хлопцеві обирав батько.

- Я побачив, що з завода «Артем» відвантажують «Стугни». І сказав – Артем, - каже чоловік.

Звільнення Київщини родина зустріла у Європі. Тепер планує повертатися додому.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень