ON-LINE

Вчені знайшли «джерело молодості»

субота, 21 листопада 2020
В генах

Вчені з Університету Макмастера і Монреальського інституту клінічних досліджень, які вивчають рідкісну генетичну мутацію, вважають, що відкрили джерело молодості.

Дослідження було опубліковане в Journal of Clinical Investigation, передає «Change.ua».
Мутація була виявлена ​​тільки в кількох франко-канадських сім'ях. Спочатку говорилося, що мутація під назвою PCSK9Q152H гена PCSK9 здатна захищати від хвороб серця і судин.

Нові дослідження довели, що ген може захистити від інших недуг, в основному від захворювань печінки. Це допоможе носіям мутації жити довше. Це захоплюючі відкриття - те, що ми виявили, може представляти свого роду джерело молодості.

 

Тепер ми хочемо подивитися, чи зможемо ми придумати підхід до генної терапії для надекспресії цього специфічного варіанту мутантного гена в печінці і тим самим запропонувати інноваційне лікування низки захворювань, які зазвичай призводять до ранньої смерті , - заявив один з провідних авторів дослідження Річард Остін.

Дослідження на мишах показали, що мутація гена захищає від пошкодження і дисфункції печінки. Крім того, надекспресія цього варіанту гена стала причиною значного зменшення рівнів циркулюючого PCSK9 - точно так само, як і у людей, знижуючи рівень поганого холестерину і підтримуючи їх серцево-судинне здоров'я.

На думку вчених, мутація у людей повинна зменшувати ймовірність серцево-судинних захворювань і надавати захист від пошкодження і дисфункції печінки навіть у літніх людей.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Боліщук

    Загублено ID-паспорт та військовий квиток на прізвище Боліщук Анастасія. Прохання...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного