Вчені розказали, як змусити людину відмовитися від алкоголю

Дієвий спосіб

Науковці розповіли про дієвий спосіб відмовитися від алкоголю. Вони впевнені, що відмовитися від алкоголю людей змушує витлумачення зв’язку між онкозахворюваннями та споживанням алкоголю. А для кращого результату слід підраховувати ще й кількість випитих чарок.

Ми виявили, що поєднання інформації про алкоголь і рак з конкретною практичною дією – підрахунком випитих напоїв, призводить до того, що люди, які п'ють, скорочують кількість споживаного алкоголю, - каже економіст і психолог Симона Петігрю.

Науковці провели експеримент, учасників розділили на дві групи, та показували різну рекламу та повідомлення про випивку. Одна з запропонованих комбінацій виявилася найбільш ефективною – реклама пов'язує випивку та рак, разом з пропозицією вести підрахунок випитих напоїв. У цій групі учасники справді значно скоротили споживання алкоголю за шість тижнів.

Дослідження провели у 2021 році.

Джерело: meta.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень