Вчені розказали, як змусити людину відмовитися від алкоголю

Дієвий спосіб

Науковці розповіли про дієвий спосіб відмовитися від алкоголю. Вони впевнені, що відмовитися від алкоголю людей змушує витлумачення зв’язку між онкозахворюваннями та споживанням алкоголю. А для кращого результату слід підраховувати ще й кількість випитих чарок.

Ми виявили, що поєднання інформації про алкоголь і рак з конкретною практичною дією – підрахунком випитих напоїв, призводить до того, що люди, які п'ють, скорочують кількість споживаного алкоголю, - каже економіст і психолог Симона Петігрю.

Науковці провели експеримент, учасників розділили на дві групи, та показували різну рекламу та повідомлення про випивку. Одна з запропонованих комбінацій виявилася найбільш ефективною – реклама пов'язує випивку та рак, разом з пропозицією вести підрахунок випитих напоїв. У цій групі учасники справді значно скоротили споживання алкоголю за шість тижнів.

Дослідження провели у 2021 році.

Джерело: meta.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень